Movies
Ratings
71
BlindnessRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0