Titles you rated
0.0MHzRated ★ 0.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
LOST TO SHAMERated ★ 5.0