Movies
Ratings
147
The Face ReaderRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0