Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
High Strung Free DanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0