Movies
Ratings
65
Alien³Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5