Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
See You After SchoolRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.0
The TruckRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 4.0- ●RECRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5