Movies
Ratings
785
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Apt PupilRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5