Movies
Ratings
119
The Great GatsbyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 5.0