Movies
Ratings
37
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0