Movies
Ratings
20
The ShallowsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0