Movies
Ratings
55 X-Men: First ClassRated ★ 5.0 X-Men: First ClassRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 DreamgirlsRated ★ 5.0 DreamgirlsRated ★ 5.0
 Step UpRated ★ 5.0 Step UpRated ★ 5.0
 50 First DatesRated ★ 5.0 50 First DatesRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 Sister ActRated ★ 5.0 Sister ActRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 Bruce AlmightyRated ★ 5.0 Bruce AlmightyRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 5.0 Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 My Tutor FriendRated ★ 5.0 My Tutor FriendRated ★ 5.0
 Life of PiRated ★ 5.0 Life of PiRated ★ 5.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0