Movies
Ratings
79
OldboyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0