Titles you rated
ChappieRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Blood and BoneRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0