Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Big SleepRated ★ 5.0
Encanto at the Hollywood BowlRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Ikoku NikkiRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 2.0