Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0