Titles you rated
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0