Titles you rated
Taken 3Rated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
ContactRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0