Titles you rated
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.0
Oh! Happy DayRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Blades of GloryRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
Johnny English RebornRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
American WeddingRated ★ 3.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.5
The Storm RidersRated ★ 3.5