Movies
Ratings
512
BladeRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0