Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0