Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0