Titles you rated
WhiplashRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5