Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.0