Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 4.0