Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0