Movies
Ratings
60
Legally BlondeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Big NothingRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
16 BlocksRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 3.0