Titles you rated
A PetalRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0