Movies
Ratings
23
Crush and BlushRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0