Movies
Ratings
265
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5