Movies
Ratings
197
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0