Movies
Ratings
310
UpRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Chicken with PlumsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Last Comfort WomenRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
To Each His Own CinemaRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5