Movies
Ratings
131
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0