Movies
Ratings
311
Bring It OnRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0