Titles you rated
The IslandRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
ToysRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0