Titles you rated
- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Mauvais SangRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 3.5- A Thoughtful NightRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 1.0
Railroad ManRated ★ 3.5