Movies
Ratings
35
The King of PigsRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0