Movies
Ratings
279
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
JFKRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0