Movies
Ratings
90
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5