Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.0
A LoveRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0