Titles you rated
Wu KongRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5- The Eve of UnificationRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Futureshock: CometRated ★ 3.0