Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0