Movies
Ratings
139
Back to the FutureRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0