Movies
Ratings
143
WeaponsRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Creep 2Rated ★ 2.0
CreepRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0