Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5