Movies
Ratings
55
SilmidoRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Broken ArrowRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0