Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
JawsRated ★ 5.0