Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0