Titles you rated
MindscapeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0