Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0