Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0